reede, 13. jaanuar 2017

Kerit: Mu imelised pintslid.

Tsau! :)

Sain kätte oma ägedad meigipintslid. Tellisin need nagu ikka Aliexpressist ja kohale tulid umbes 3 nädalaga. Kusjuures tarnekiirus oli üllatav, kuna ma ootan ikka pooli asju, mis olid tellitud 11.11.16. 

11.11 Tellisin alguses huvipärast ühe selle uutmoodi meigipintsli. Lihtsalt tahtsin näha, et mis imeasi see on, mida kõik kiidavad. Muidugi alist ei saa enamasti mingit kvaliteeti, aga proovida võis. Tookord tellisin jumestuskreemi oma ja nii kui seda esimest korda proovisin - ma armusin. Nii ühtlane jäi, nii mugav kasutada. See sai muidugi hästi särav ka tellitud, täpselt nagu mulle meeldib. Nüüd siis jõudis kohale kompekt neid imelisi pintsleid. Pakis on 5 erinevat. Kindlasti proff vajaks rohkem, aga ma üritan neid viite õppida kasutama. Eks kuskilt youtubest uurin, et kuidas oleks õige ja mis moodi kõige parem. Mul pole ühtegi tuttavat ka, kes tegeleks aktiivselt meigikunstiga, et uurida temalt. Aga ehk minul, kui mitte mingil erilisel ilueedil, polegi vaja kõike ideaalselt teada. Selle jaoks ongi teised inimesed, kes oskavad meiki teha ideaalselt. Enamasti ma olen õnnelik, kui mul kulmud samasugused on. :D Kuna jumestuskreemi oma oli mul olemas juba ja mu puudripintsel jube närakas, siis saigi otsustavaks see komplekt. Pintsleid näppides hetkel veel karvu küljest ei kukkunud. Kellegi blogist ma lugesin, et tellis ka Alist pintslid ja paari päevaga olid enamus karvad ära kukkunud. Ma loodan, et minu omadega nii ei juhtu. Ma küll ei taha oma näost pikki tumedaid karvu korjata. Raudselt siis jääb mõni karv kahe silma vahele ja ma näen välja jube naljakas. Seda pole vaja. :DKontuurimise oma läheb ka kindlasti kasutusse. Ma järjest üritan leida endale sobivaid asju kontuurimiseks, aga sellest räägin teine kord.Lauvärvi omad leiavad oma kasutuse ma usun, et max mõni korda kuus. Mul pole kuhugi minna ilusate silmadega. Seega kutsuge mind kõikjale, et mul põhjus oleks end ilusaks teha.
Silmalaineripintslit ma kahtlen, et kunagi kasutan. Mul on laineri jaoks teised asjad ja lainerijoone tegemine on minu jaoks kunst. See ei tule kunagi enamasti ilus. Seega lihtsam on loobuda.Eks hoian kursis, et kuidas mul edeneb nende pintslite. Aga kui minusugune koba saab nendega hakkama, siis saavad kõik.


Päikest! :)


Kerit.


Margit tutvustab ennast ka

Tere siis ka minu poolt. Olen naine ning vanust on mul täpselt parasjagu - nimelt 34 aastat. Otseloomulikult tunnen ennast siiski 24sena ja kui aus olla, siis teised ei taha ka kohe mitte uskuda mu tegelikku vanust :) See 34 aastat on mind õpetanud ja kujundanud mind just selleks, kes ma tänasel päeval olen. Ahsoo, et kes ma siis olen?
Ametilt olen ripsmetehnik ning armastan seda tööd päris mitmel põhjusel, aga sellest teen kindlast täitsa omaette postituse.
Olen õppinud oma elu jooksul päris mitmes koolis ja läbinud erinevaid koolitusi - seega justkui hunt kriimsilm. Olen õppinud Tamme gümnaasiumis, Lähte ühisgümnaasiumis, Abja-Paluoja piirivalve klassis, Tartu täiskasvanute gümnaasiumis, kus omandasin lõpuks ka oma keskhariduse. Seejärel omandasin Martin Ilvese massööri kursustel mitmeid pabereid ja käisin lühikest aega ka Lahemaa tervisekoolis. Ma isegi töötasin massöörina. Seejärel käisin väga mitmel koolitusel Tartu Kutsehariduskeskuses- veinikoolitus, eesti köök, kodukokkajate teemaõhtud. Nimelt ma jumaldan toitu ja maitseid ning ka toidu valmistamist. Oma hobist tulenevalt õppisin ka koka intensiivõppes, mis kestis aastakese. Sain olla praktikal Antoniuse hotellis ja puha. Seal õppides tegin avastuse, et kui sind miski huvitab, siis on õppimine tegelikult väga vahva ja sellest sündis otsus panna ennast proovile ülikoolis. Kuna olin oma valikutes ebakindel, siis kasutasin Tartu Töötukassa karjäärinõustaja abi. Sellest tulenevalt seadsin sammud Tartu Ülikooli sotsiaalteaduskonda, kus lõpetasin eelmisel aastal sotioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika eriala ning pärast katseid sain ka magistriõppesse, kuid selle jätsin sel korral vahele.
Olen ka abikaasa ja elan oma mehe ning kassiga pisikeses, kuid hubases kööktoas. Kassist ja lemmikloomadest ja mehest räägin ehk mõnes teises postituses.
Aga minu roll selles blogis? Jah, ma tunnen, et mul on palju mida jagada teistega ning üritan seejuures olla võimalikult põhjalik ja loodetavasti kergesti loetav. Saan teile rääkida ripsmetega seonduvast, erinevatest toodetest, mida oma 30+ keha peal katsetan, samuti jagan katsetusi ja mõtteid tervislikust toitumisest ja kehakaalust kui sellisest üleüldse. Ja lisaks sellele usun, et mul tuleb teemasid jooksvalt nii palju, et pean paluma jumalat, et te kullakesed ei tüdineks ;)
Räägin järgmises postituses ka oma hobidest :)
Järgmise korrani armsad ;)

Tere, mina olen Kerit!

Olen alles olnud 23 aastat ja kuud peale siin maailmas. Päris vähe või mis? Aga ma olen rohkem näinud, tundnud ja teinud kui mõni minu vanune. Kindlasti huvitab, et mida ma sellega mõtlen, aga küll selle seletan tulevikus lahti. Näed ongi põhjus olemas, et miks siia blogisse veel põigata.


Aga miks blogi? 
Aga miks mitte? 

Tegelikult on põhjus lihtne - mul on vahel nii palju näidata, nii palju öelda, aga mul pole seda kellelegi teha. Ma ei ole kunagi elus sõpradega hiilanud, aga ma pole kurb sellepärast. Need kes on mu elus olnud, on ka põhjusega lahkunud - nende missioon sai mu elus otsa ja oli aeg minna uuele teele. Aitäh selle aja eest! Aga kes on jäänud vaatamata kõigele - ei tohi ju neid minema ajada oma imelike katsetustega ja hullumeelsete ideedega. Selle jaoks ongi blogi vaja. 

Kindlasti on veel peale minu neid hulle, kes ainult telliksid näiteks Aliexpressist ja katsetaksid kõike mis seal on. Oh alustades huulepulkadest, lõpetades näiteks retinooliga. Ah Sa ei teagi mis on retinool? Novot, siis peadki lugema hakkama. See on üks imeline asi. Kindlasti ma kord kirjutan ka sellest.

Ehk minu kirjutiste alt leiad igasuguseid katsetusi mida olen tellinud, mida teinud ilu nimel, kuidas oma juustega eksperimenteerin jne. Näiteks blogi kaasautor Margit näeb mind vähemalt kord kuus, aga pea iga kord on tal küsimus, et kas ma olen jälle pead värvinud. Seega võib järeldada, et ma katsetan palju oma kallite juustega. Aga ära muretse, siiamaani ma pole veel suutnud nii hullu tegu teha, et neid alles poleks üldse.
Palun ära arva, et ma olen proff ilu alal - oh ei, oleks vaid.. Ma ei tee kohe kindlasti kõike õigesti ega hakka ka tegema. Ja see pole ka mu eesmärk. Ma tahan vaid, et minu vead, minu katsetused ehk oleksid kellelegi kasulikud. 
Kindlasti ma räägin ka igasugustest imeasjadest mis peaksid kaalu alandama. Ma olen neid erinevaid variante ehk proovinud miljon juba? Ma isegi ei mäleta, aga pole hullu - teine miljon vaja ka täis saada. 
Vist peaks mainima ka, et ma varsti jälle põlvega opile? Ja tean teisi veel, kellel sama opp tulevikus, seega ma usun, et räägin opist ja taastumisest. Ma arvan, et kõik või vähemalt enamus teemasid on seotud naiseks olemisega. Kuidagi tuleb ju saada sama ilusaks, nagu Sina, kallis lugeja oled. 

Kui Sul on küsimusi, kirjuta julgelt mulle kas facebooki või keritpotter@gmail.com . Ausõna ma ei ole kuri. :)

Varsti näeme jälle!
Päikest!