reede, 13. jaanuar 2017

Tere, mina olen Kerit!

Olen alles olnud 23 aastat ja kuud peale siin maailmas. Päris vähe või mis? Aga ma olen rohkem näinud, tundnud ja teinud kui mõni minu vanune. Kindlasti huvitab, et mida ma sellega mõtlen, aga küll selle seletan tulevikus lahti. Näed ongi põhjus olemas, et miks siia blogisse veel põigata.


Aga miks blogi? 
Aga miks mitte? 

Tegelikult on põhjus lihtne - mul on vahel nii palju näidata, nii palju öelda, aga mul pole seda kellelegi teha. Ma ei ole kunagi elus sõpradega hiilanud, aga ma pole kurb sellepärast. Need kes on mu elus olnud, on ka põhjusega lahkunud - nende missioon sai mu elus otsa ja oli aeg minna uuele teele. Aitäh selle aja eest! Aga kes on jäänud vaatamata kõigele - ei tohi ju neid minema ajada oma imelike katsetustega ja hullumeelsete ideedega. Selle jaoks ongi blogi vaja. 

Kindlasti on veel peale minu neid hulle, kes ainult telliksid näiteks Aliexpressist ja katsetaksid kõike mis seal on. Oh alustades huulepulkadest, lõpetades näiteks retinooliga. Ah Sa ei teagi mis on retinool? Novot, siis peadki lugema hakkama. See on üks imeline asi. Kindlasti ma kord kirjutan ka sellest.

Ehk minu kirjutiste alt leiad igasuguseid katsetusi mida olen tellinud, mida teinud ilu nimel, kuidas oma juustega eksperimenteerin jne. Näiteks blogi kaasautor Margit näeb mind vähemalt kord kuus, aga pea iga kord on tal küsimus, et kas ma olen jälle pead värvinud. Seega võib järeldada, et ma katsetan palju oma kallite juustega. Aga ära muretse, siiamaani ma pole veel suutnud nii hullu tegu teha, et neid alles poleks üldse.
Palun ära arva, et ma olen proff ilu alal - oh ei, oleks vaid.. Ma ei tee kohe kindlasti kõike õigesti ega hakka ka tegema. Ja see pole ka mu eesmärk. Ma tahan vaid, et minu vead, minu katsetused ehk oleksid kellelegi kasulikud. 
Kindlasti ma räägin ka igasugustest imeasjadest mis peaksid kaalu alandama. Ma olen neid erinevaid variante ehk proovinud miljon juba? Ma isegi ei mäleta, aga pole hullu - teine miljon vaja ka täis saada. 
Vist peaks mainima ka, et ma varsti jälle põlvega opile? Ja tean teisi veel, kellel sama opp tulevikus, seega ma usun, et räägin opist ja taastumisest. Ma arvan, et kõik või vähemalt enamus teemasid on seotud naiseks olemisega. Kuidagi tuleb ju saada sama ilusaks, nagu Sina, kallis lugeja oled. 

Kui Sul on küsimusi, kirjuta julgelt mulle kas facebooki või keritpotter@gmail.com . Ausõna ma ei ole kuri. :)

Varsti näeme jälle!
Päikest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar