pühapäev, 15. jaanuar 2017

Margit: Rinnahoidja - kus, mis, kuidas?!


Tere õhtust armsad !


Pean mainima, et olen super positiivselt üllatunud, et paari päevaga on meie blogi jõudnud nii paljude lugejateni. Mul on hea meel :)

Tegelesin viimasel paaril päeval just sellega, et leida ilusat ja sobivas suuruses pesu. Alustasin Lõunakeskuses ja lõpetasin otsingutega täna päeval Kvartalis. Ah jaa mitu päeva tagasi külastasin ka Prismat.

Tean, et tegemist on  intiimse teemaga, kuid igaljuhul väga tähtsa teemaga. Ning sobiva pesu leidmine on raske eriti kui sinu rinnaümbermõõt algab numbrist 85/90 ja rinnakorv on suurem kui B.


Et siis mismoodi oleks õige üldse endale pesu valida? Kindlasti ei tohi rinnahoidja liiga kõvasti pitsitada, no nii ,et kui särk peale panna, siis tulevad meie armsad voldikesed  nähtavale läbi riiete ja sellest pole absoluutselt mitte mingit kasu, et suudame endale nö. väikesema ümbermõõdu tekitada.


Selleks, et ümbermõõt oleks paras on muidugi võimalik mõõta mõõdulindiga, kuid kõige õigem sobiva rinnahoidja valikuks on siiski proovimine. Sest tegelikkuses võivad numbrid olla samad, aga üks rinnahoidja sobib ja teine mitte. Sama kehtib ka korvi valiku kohta. Korvid erinevad nii kujult kui ka materjalilt. Samuti on olemas rinnahoidjad millel pole traate või üldse tugevdust. Igaljuhul peab korv olema selline, et rinnahoidja ei hoiaks kehast eemale ega suruks ka rinda nagu allpool olev näide 2. 

Näide korvi valest valikust 1


Näide korvi valest valikust 2Kuidas mina siis endale pesu otsisin? Käisin Prismas ja vaatasin sealset pesu valikut. Rinnahoidjad, mis nägid välja kenad ehk ei olnud nn T-särgi/ igapäeva rinnahoidjad, lõppesid enamasti ümbermõõduga 80cm ja lõpptulemus oli see, et ostsin küll püksikud, kuid rinnahoidja jäi ostmata. No tore! Mõtlesin, et mis seal ikka - see vaid üks pood.

Jätkasin oma otsinguid Lõunakeskuses.

Pood number 1 Lindex --- alati suure valikuga ja teadupärast on seal saadaval ka suuremad suurused. Aga arvake ära --- ma ei leidnud sealt mitte ühtegi rinnahoidjat, mis oleks paras. Ümbermõõt 85 pitsitas nii mis kole :S Alustasin ju veel entusiastlikult soodushinnaga pesust, mida seal ikka jätkus - mida pole, seda pole! Vaatasin ka kõik uue kauba läbi suutmata uskuda, et ümbermõõt 85 on kõige suurem suurus. Kas see peaks olema märk sellest, et suuremas suuruses olek on oma viga ja naine tegele nüüd endaga või ära kannagi rinnahoidjat?! Okei, see selleks, aga tuju oli juba langemas ja see mis peeglist vastu vaatas polnud ka kuigi kena.

Pood number 2 Reserved - seal vaatas mulle vastu sama olukord, mis Lindexis.

Pood number 3 Women'secret- teenindajad olid äärmiselt sõbralikud ja olin sel hetkel ka ainus klient selles poes. Mõtlesin, et ei hakka isegi enam otsimisele aega kulutama ja küsisin, et kas neil ka suuremaid suurusi on nagu 85 või 90 cm ümbermõõduga. Nojaaa, tegelikult mitte oli nende vastus. Käisime koos teenindajaga  pesu läbi ja minu saagiks osutus 4 paari, millest kaks olid lihtsalt erivärvi. Tema soovitus oli täpselt sama, mis ma enne ütlesin, et ainus asi mis valikul toimib on proovimine. Nimelt on rinnahoidjad erineva elastsusega ja nii ma lõpuks ostsingi rinnahoidja, mille ümbermõõt oli 80cm. Muide nendest neljast paarist oli üks paras :D Aga ma olin õnnelik! Ma sain selle soodushinnaga 12 eur, mille hind muutus kassas suisa 10ks euroks ja see nägi välja super kena.


JA täna ! Voila ! Avastasin enda jaoks Kvartali H&M`i poe. Ma pole selle poe suur austaja olnud, kuid nähes sealset pesuvalikut, siis olen kindel, et see saab olema üks mu lemmikuid. Kusjuures leidsin sealt imelise body suuruses L ja see on peaaegu, et isegi suur :D No milline numbrimaagia. Järeldus taaskord- number on number ja ei ütle meie kohta MITTE MIDAGI! Vaadake parem ise: http://www2.hm.com/en_eur/ladies/shop-by-product/lingerie.html millised imelised pitsid ja kujutage ette neid on igas suuruses! Muide seda minu lemmikut oli poes ka sinist värvi, kuigi internetis näitab ainult musta. http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0455832001.html


Minu lemmikAh jaa Tartus on ju suure valikuga ka Taskus asuv New Yorker. Seega tuleb välistada poed, kus Sinu suurusi lihtsalt pole. Ma arvan, et sellel enesepiinamisel lihtsalt pole suurt eesmärki. Kuigi minu mõte oli see, et ma hakkan kohe porgandeid ja kapsaid sööma ehk siis tekkis ennast süüdistav mõttekäik. Süüdi olen mina, et mulle miskit selga ei mahu, mitte brändid, mis toodavad väikseid suurusi ja ei mõtle globaliseeruvale ülekaalulisuse tõusutrendile. Loomulikult oleks tore olla ideaalkaalus, kuid seni kuni me seda pole tahame ju ka välja näha võimalikult kenad, korrektsed ja seksikad ;) Sest see on siiski meie keha ja me peame seda hoidma ja armastama. Süüdistada ei tohiks - see ei aita.

5 ASJA, mida tasuks siis edaspidi jälgida:
õlapaelte pikkus
traadi kuju
korvi sobivus
seljaosa sobivus
rinnahoidja korvide vaheline osa ei tohi hoida kehast eemale.


Plaanin lähitulevikus külastada võimalikult paljusid pesupoode, et teha uus postitus samal teemal ja saada ülevaade, millised poed pakuvad suurema ümbermõõduga rinnahoidjaid. Kas on midagi, millega saaksin oma avastusretkel teile kasulik olla?


Milliseid pesubrände Teie eelistate ja mis on teie nipid pesu valikul?

Kallistused !!!

Margit
1 kommentaar:

  1. Nii hästi seletatud ja kõik õiged nüansid toodud välja. Ma ise sageli isegi pole aru saanud täpselt, et miks ikkagi ei istu õigesti seljas. Vahel on lihtsalt materjal nii mõnus, et ikka ostan ära aga siis hiljem saan aru, et tegelikult ikka ei toesta üldse hästi. Usun, et kõige olulisem vist ongi siis kõiki Sinu väljatoodud komponente koos vaadata? Mitte ainult korvi suurust ja rinnaalust ümbermõõtu. Küsin korra arvamust ka! Tahan tellida öösärki, kus on ka korvi osa eraldi aga kuna mul on endiselt ikka megalt väga mööda oste olnud siis kuidas see tundub:
    https://www.mimimood.ee/ee/Seksikas-pesu/Seksikas-oeoepesu/Laebipaistvad-oeoesaergid/oeoesaerk-Tessa/ Kas selle puhul peaks samu reegleid kasutama sobivuse üle otsustades või on muid olulisi kriteeriume? Kahtlustan, et jään just S/M ja L/XL suuruste vahepeale, kumba siis mõistlikum oleks võtta?"

    VastaKustuta